14Kov
2020
0
demes

DĖMESIO! SVARBI INFORMACIJA!

DĖL UGDYMO IR VAIKŲ PRIEŽIŪROS PROCESO PRIVALOMO SUSTABDYMO

                                                       ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE


Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 12 d. pasitarimo protokolu Nr. 12 „Dėl situacijos, susijusios su koronavirusu (COVID-19)“, informuojame, kad nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d. Lietuvoje privalomai stabdomas ugdymo ir vaikų priežiūros procesas visose švietimo įstaigose (bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklose, lopšeliuose-darželiuose), atšaukiami masinio susibūrimo renginiai, ribojama kultūros, sporto, laisvalaikio užimtumo paslaugas teikiančių įstaigų veikla.

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, privalomai stabdant ugdymo procesą ir švietimo veiklą dėl situacijos, susijusios su viruso (COVID-19) plitimu, priėmė sprendimą bendrojo ugdymo mokyklose ankstinti mokinių pavasario (Velykų) atostogas ir skirti jas nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d.

Minėtu laikotarpiu, nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. ugdymo procesas privalomai stabdomas visose švietimo įstaigose.

  • Kaip bus atnaujinamas ugdymo procesas (pasibaigus mokinių atostogoms) bus sprendžiama artimiausiu metu. Viena iš realiausių alternatyvų – nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokyklose mokiniams, atitinkamai – nuotolinis darbas mokytojams.

 

 

VšĮ „Smalsieji pabiručiai“                                                                                                     Administracija